Wybrany wątek opinii
Nam też nie jest wesoło. Co prawda nie jestem związany sentymentalnie tak jak pan Rump, ale urodziłem się w Elblągu w 1962 i pamiętam z dzieciństwa całkiem inne miasto niż teraz. Rozumiem oczywiście różne względy i ten całą elbląską niemożność(finansową?), ale miasto w wielu swoich dzielnicach przypomina sowiecki Kaliningrad. Dlaczego taki biedniutki Grudziądz nie wyburza starych kamienic, a u nas zniknęły już całe ciągi ulic - Browarna d. Dzierżyńskiego, Robotnicza, Dąbka i inne.
Do moderacji
Odpowiedz
79
15
Porownujesz Krolewiec do Elblaga??? Puknij sie w glowe czlowieku...
Do moderacji
Odpowiedz
15
33
Skoro tu nie mieszkasz, nie masz wkładu w rozwój miasta to po co ta krytyka? Jeżeli chcesz coś zrobić dla Elbląga i mieć prawo się wypowiedzieć to zapraszamy może prezydent wysłucha.
Do moderacji
Odpowiedz
18
34
No właśnie, mądre słowa.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Nie wiesz dlaczego tak jest? Poszukaj informacji o działaniach pana prezydenta Witolda. To straszne, że nie dba się o obiekty, które temu miastu dodawały charakteru. Wyburzanie, sprzedawanie wszystkiego na potęgę. Stawianie w tych miejscach potworków, bez żadnej koncepcji i zmysłu architektonicznego, teren bezcenny, bo uzbrojony, koledzy zadowoleni. Za parę lat nie będzie czego sprzedać i co wtedy. .. A historia przedwojennego mieszkańca naszego miasta ciekawa. Pozdrowienia dla pana Wolfganga Freda Rumpa - Best regards, Mr. Wolfgang Fred Rump - Viele Grüße, Herr Wolfgang Fred Rump.
Do moderacji
Odpowiedz
26
1
bo u nas włodają niegospodarni ludzie. działka po kamienicy pójdzie pod młotek, deweloper się będzie cieszył. .. ktoś z rodziny usiądzie w zarządzie i wszyscy się cieszą. Kasa. .. kapitalizm. ..
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
Bez przesady... to zwykly budynek a nie perelka architektoniczna. Na calym swiecie wyburza sie takie budynki i stawia nowe.
Do moderacji
Odpowiedz
13
6