UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zydokomuna we władzach Elbląga zbiera swoje pokłosie. Misto bez pomysłów bez koncepcji zmierza w nieświadomym haotycznym kierunku niczym prowadzone auto przez kierowcę ppd wplywem alkoholu. Obraz harakterystycznych obiektow Elbląga jest przytlaczajacy. Obiekty w ruinie zaniedbane poniszczone. To wszystko pod dowodztwem senatora i jego pryncypala z pslu. Tylko referendum jest w stanie przerwać ten hoholi taniec. Przegonmy ta bylejakosc.
yataman