Wybrany wątek opinii
Ładny to ten budynek był 100 lat temu jak miał ceglaną elewację. Teraz nadawał się do rozebrania, koniec kropka.
Do moderacji
Odpowiedz
24
4
Dla jednych ruina dla innych wspomnienia i historia, sentyment etc.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Przepraszam bardzo ale czy pan/pani mieszka w Elblągu?
proponuje przejsc sie po miescie i obejrzeć typowe ruiny bo tego budynku na grunwaldzkiej nie można było nazwać ruiną.
Pozdrawiam
Do moderacji
Odpowiedz
10
3