Wybrany wątek opinii

Ładny to ten budynek był 100 lat temu jak miał ceglaną elewację. Teraz nadawał się do rozebrania, koniec kropka.
(2020.02.02)
Dla jednych ruina dla innych wspomnienia i historia, sentyment etc.
(2020.02.02)
Przepraszam bardzo ale czy pan/pani mieszka w Elblągu? proponuje przejsc sie po miescie i obejrzeć typowe ruiny bo tego budynku na grunwaldzkiej nie można było nazwać ruiną. Pozdrawiam
(2020.02.02)
Powrót do komentarzy