UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

rozebrali bo władza od dawien dawna ma w 4 literach zabytki, gdyby ta kamienica była zrobiona zgodnie ze sztuką tak jak na tym zdjęciu to był by całkiem spoko budynek ale po co ? przeciez nikogo to nie obchodzi, stare miasto pazerne staruchy na pieniądze i władzę odbudowują w formie tandety i kiczu byle tylko nie przypominało to miasta z XVII czy XIX bo jeszcze komuś sie przypomni polskie czy niemieckie panowanie a chodzi o to żeby miasto było nijakie tak aby polaczkom pasowało bo są przeciez tylko polaczkami bez tożsamości bez sztuki i kultury, nic nie gorszy tak jak prawda

jest fajnie

Anuluj