UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przepraszam bardzo ale czy pan/pani mieszka w Elblągu? proponuje przejsc sie po miescie i obejrzeć typowe ruiny bo tego budynku na grunwaldzkiej nie można było nazwać ruiną. Pozdrawiam
Przepraszam bardzo ale czy pan/pani mieszka w Elblągu? proponuje przejsc sie po miescie i obejrzeć typowe ruiny bo tego budynku na grunwaldzkiej nie można było nazwać ruiną. Pozdrawiam