UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przepraszam bardzo ale czy pan/pani mieszka w Elblągu? proponuje przejsc sie po miescie i obejrzeć typowe ruiny bo tego budynku na grunwaldzkiej nie można było nazwać ruiną. Pozdrawiam


Anuluj