UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niech Herr Rupp zajmie się lepiej łowieniem aligatorów na bagnach Everglades, zamiast wypowiedziami na temat staroci Elbląga pobudzać niezdrowe emocje i jątrzyć. Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy gotowi są bronić istniejących RUDER (!)sprzeciwiając się ich wyburzaniu. Szczególnie w sytuacji, w której te RUDERY (!)grożą zawaleniem i szpecą ulicę, która w zamyśle powinna być reprezentacyjna, bo przejeżdża nią mnóstwo osób z innych części kraju. To chyba tyle.

KibiczProstej