UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto tak twierdzi. Na zdjeciach nie widać, żeby budynek groził zawaleniem. Co robili przez tyle lat i za co biorą kasę? Wszytko wyburzają tylko.


Anuluj