UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto tak twierdzi. Na zdjeciach nie widać, żeby budynek groził zawaleniem. Co robili przez tyle lat i za co biorą kasę? Wszytko wyburzają tylko.
Kto tak twierdzi. Na zdjeciach nie widać, żeby budynek groził zawaleniem. Co robili przez tyle lat i za co biorą kasę? Wszytko wyburzają tylko.