UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bo u nas włodają niegospodarni ludzie. działka po kamienicy pójdzie pod młotek, deweloper się będzie cieszył. .. ktoś z rodziny usiądzie w zarządzie i wszyscy się cieszą. Kasa. .. kapitalizm. ..
bo u nas włodają niegospodarni ludzie. działka po kamienicy pójdzie pod młotek, deweloper się będzie cieszył. .. ktoś z rodziny usiądzie w zarządzie i wszyscy się cieszą. Kasa. .. kapitalizm. ..