UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bo u nas włodają niegospodarni ludzie. działka po kamienicy pójdzie pod młotek, deweloper się będzie cieszył. .. ktoś z rodziny usiądzie w zarządzie i wszyscy się cieszą. Kasa. .. kapitalizm. ..


Anuluj