101
11.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Gall Anonim - Jo! Tyle, że tą komunikację miejską to trzeba jeszcze mieć. Ta, która funkcjonuje chyba nie jest najbardziej optymalna. Jakoś nie za wiele tamtędy jeździ autobusów. Legionów to chyba żaden.
nic tylko się cieszyć! (2026.02.12)
@nic tylko się cieszyć! - Przez Legionów jeździ 16.Prawdą jest, że rozkłady nie są optymalne - trzeba je poprawić. Ale nie budować drogi i tworzyć kolejne korki. Zdrowa komunikacja miejska, ścieżki rowerowe (z pierwszeństwem dla rowerzystów !), ciągi piesze. Zachwycamy się Danią, Holandią - ale kiedy rozwiązania z tych krajów można zaadoptować u nas to się podnosi larum kierowców, którzy muszą 4 litery pod drzwi sklepu zawieźć, bo ich 10 minutowy spacer przerasta.
Gall Anonim (2026.02.12)
Bo pracuję to mam.
(2026.02.12)
Jakoś jak budowali strażnicę przy Łęczyckiej, nowe osiedla w pobliżu niej i jeszcze ta jednostka... to nikt się nie przejmował wiecznym korkowaniem się ulicy BEMA i okolicznymi mieszkańcami, emisją spalin itd. Więc skoro My mamy na Bema to czemu nie Wy przy Królewieckiej...
(2026.02.12)

info

2  
  0
Pytanie do UM - czy Elbląg, gmina i okolice wyrobią się z tą felerną ustawą? - youtube. com/shorts/gehxmMjAq8o -raczej "ustawką" znowu dla znajomych królika i big-korpo :(... tylko na szali jest pewnie sporo nieruchomości należących (wciąż) do tubylców... schemat dobrze znany i kilka razy przerabiany... niestety :/
WolneMedia.pl (2026.02.12)

info

1  
  0
Ręce opadają! Jak to miasto ma się rozwijać jak ma takich mieszkańców. Jeżdżę w Elblągu i w Gdańsku. W porównaniu z Gdańskiem to u nas nie ma korków.
Ręce opadają (2026.02.12)
Korków to w Elblągu nie znacie. Mieszkalam w Trójmieście a większość rodziny mam w Warszawie. Tam są korki a tu to jedynie nieco większy ruch.
Mieszkanka Elbląga od lat 22 (2026.02.12)
ortografia do weryfikacji zanim coś napiszesz....
Tubtlec (2026.02.12)
Tutaj się zgodzę z artykułem... Panie Prezydencie mieszkańcy ulicy Fromborkiej po 15 nie mogą wyjechać z osiedla !! każdy pas zajęty jeden wielki korek !!! karetka, policja itd niech zapomni że przejedzie bo nie ma gdzie zjechać !! chyba że do rowu. Pozwalacie budować mieszkania nie dostosowując niczego ! kanalizacje, drogi, chodniki guzik was interesują !!. Osiedla miedzy działkami - zaraz będą narzekać, że ludzie grilują :/.... Nowe osiedla a autobusów + tramwajów tyle samo!! co to getto!! już nie wspomnę o sklepach.... ludzi fulll !! zaczyna się nie fajnie mieszkać w tym mieście, ale to przez Was - możecie być z tego dumni.
(2026.02.13)

info

3  
  0
@Mieszkanka Elbląga od lat 22 - nie porównuj miasta z 2 głównymi drogami do wielkiej metropolii
(2026.02.13)