101
11.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ręce opadają - kolejny mądry... porównuje Gdańsk do Elbląga :/ - to nie to samo - do tego miasta masz kilka zjazdów w E-g 2 i stoisz na mostach :/
(2026.02.13)