UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Korków to w Elblągu nie znacie. Mieszkalam w Trójmieście a większość rodziny mam w Warszawie. Tam są korki a tu to jedynie nieco większy ruch.
Mieszkanka Elbląga od lat 22
Korków to w Elblągu nie znacie. Mieszkalam w Trójmieście a większość rodziny mam w Warszawie. Tam są korki a tu to jedynie nieco większy ruch.
Mieszkanka Elbląga od lat 22