UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Korków to w Elblągu nie znacie. Mieszkalam w Trójmieście a większość rodziny mam w Warszawie. Tam są korki a tu to jedynie nieco większy ruch.

Mieszkanka Elbląga od lat 22

Anuluj