UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ręce opadają! Jak to miasto ma się rozwijać jak ma takich mieszkańców. Jeżdżę w Elblągu i w Gdańsku. W porównaniu z Gdańskiem to u nas nie ma korków.

Ręce opadają

Anuluj