UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ręce opadają! Jak to miasto ma się rozwijać jak ma takich mieszkańców. Jeżdżę w Elblągu i w Gdańsku. W porównaniu z Gdańskiem to u nas nie ma korków.
Ręce opadają
Ręce opadają! Jak to miasto ma się rozwijać jak ma takich mieszkańców. Jeżdżę w Elblągu i w Gdańsku. W porównaniu z Gdańskiem to u nas nie ma korków.
Ręce opadają