101
11.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Super każdy musi się sparzyć na własnej skórze. Trzeba być cepem żeby 30% dochodów przeznaczać na dzierżawę auta. A potem przed wykupem skamlanie na Facebook. Leasing oddam, cesji dokonam bo zapomniałeś o wykupie. Bo zapewne jesteś gość i masz też kredyt hipoteczny albo wynajem kolejne 30% pensji. A do Biedronki w kapturze hrabia i wszystko co najtańsze poproszę; )
(2026.02.12)
Postaw się a zastaw się młody. Wszystkiego trzeba spróbować.
(2026.02.12)
Wyborca PiSu ?
(2026.02.12)
Wyburzajcie stare i budujcie wyższe nowe z podziemnymi parkingami. tak to ma wygladac bo za kilkadziesiat lat to bedzie jedno wielkie getto
(2026.02.12)

info

3  
  0
Nigdy bo inspektor środowiska nie wyraził zgody na węzeł ze Skrzydlatą
mtsz (2026.02.12)
Wysyłam milicję do ciebie...
(2026.02.12)
"Bzdura" jakie to opiniotwórcze. Takie są realia. Mieszkania idą na pniu. To i się budują nowe kwadraty. Ludzie na zdalnym. Ludzie na hybrydzie. Raz w tygodniu się pojawi w biurze. Mieszka w Elblągu, pracuje w Gdańsku. W Gdańsku na peryferiach już budują za obwodnicą. A na wtórnym rynku mieszkania po 13tys metr. Na dzielnicy Kowale czytaj smród Szadółki. Powoli się meldują w Elblągu co by koszty uzyskania dochodu w PIT wyższe zapisać.
(2026.02.12)
i jeszcze dodaj: jestem ładna, zgrabna i mam wielu chętnych.
Oksana (2026.02.12)
Niby racja, ale wtedy na chodnikach będą korki.
Miecio (2026.02.12)
W swoim czasie planowana była inwestycja poszerzenia ulicy Królewieckiej aż do zbiegu z Fromborską. Nawet zostało to przewidziane wiele lat wcześniej czego dowodem jest szeroki pas zieleni po północnej stronie Królewieckiej na odcinku od skrzyżowania z Piłsudskiego. W załączeniu obrazek MPZP. Dawno temu widziałem tą koncepcję. Jeśli pamięć mnie nie myli to również przewidziany był pas na linię tramwajową. No ale Władze miasta widać zaniechały tej koncepcji czego dowodem jest budowa ronda przy Królewieckiej/Fromborskiej. No nie dziwie się im. Miasto się wyludnia i zapewne założyli, ze to właściwy kierunek "rozwoju" miasta. Za 10 lat Elbląg będzie miał pewnie ze 20 tysięcy mieszkańców mniej. No wiec po co inwestować? I tak wszyscy uciekną stąd ponieważ tutaj raczej nie ma widoków na dobrze płatną pracę. Upadek, upadek i miernota. Takie mamy czasy.
Malkontent (2026.02.12)

info

2  
  1