A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Super każdy musi się sparzyć na własnej skórze. Trzeba być cepem żeby 30% dochodów przeznaczać na dzierżawę auta. A potem przed wykupem skamlanie na Facebook. Leasing oddam, cesji dokonam bo zapomniałeś o wykupie. Bo zapewne jesteś gość i masz też kredyt hipoteczny albo wynajem kolejne 30% pensji. A do Biedronki w kapturze hrabia i wszystko co najtańsze poproszę; )
Postaw się a zastaw się młody. Wszystkiego trzeba spróbować.
Wyborca PiSu ?
Wyburzajcie stare i budujcie wyższe nowe z podziemnymi parkingami. tak to ma wygladac bo za kilkadziesiat lat to bedzie jedno wielkie getto
Nigdy bo inspektor środowiska nie wyraził zgody na węzeł ze Skrzydlatą
Wysyłam milicję do ciebie...
"Bzdura" jakie to opiniotwórcze. Takie są realia. Mieszkania idą na pniu. To i się budują nowe kwadraty. Ludzie na zdalnym. Ludzie na hybrydzie. Raz w tygodniu się pojawi w biurze. Mieszka w Elblągu, pracuje w Gdańsku. W Gdańsku na peryferiach już budują za obwodnicą. A na wtórnym rynku mieszkania po 13tys metr. Na dzielnicy Kowale czytaj smród Szadółki. Powoli się meldują w Elblągu co by koszty uzyskania dochodu w PIT wyższe zapisać.
i jeszcze dodaj: jestem ładna, zgrabna i mam wielu chętnych.
Niby racja, ale wtedy na chodnikach będą korki.