Wybrany wątek opinii

Ręce opadają! Jak to miasto ma się rozwijać jak ma takich mieszkańców. Jeżdżę w Elblągu i w Gdańsku. W porównaniu z Gdańskiem to u nas nie ma korków.
Ręce opadają (2026.02.12)
@Ręce opadają - kolejny mądry... porównuje Gdańsk do Elbląga :/ - to nie to samo - do tego miasta masz kilka zjazdów w E-g 2 i stoisz na mostach :/
(2026.02.13)
Powrót do komentarzy