UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tutaj się zgodzę z artykułem... Panie Prezydencie mieszkańcy ulicy Fromborkiej po 15 nie mogą wyjechać z osiedla !! każdy pas zajęty jeden wielki korek !!! karetka, policja itd niech zapomni że przejedzie bo nie ma gdzie zjechać !! chyba że do rowu. Pozwalacie budować mieszkania nie dostosowując niczego ! kanalizacje, drogi, chodniki guzik was interesują !!. Osiedla miedzy działkami - zaraz będą narzekać, że ludzie grilują :/.... Nowe osiedla a autobusów + tramwajów tyle samo!! co to getto!! już nie wspomnę o sklepach.... ludzi fulll !! zaczyna się nie fajnie mieszkać w tym mieście, ale to przez Was - możecie być z tego dumni.