UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Gall Anonim - Jo! Tyle, że tą komunikację miejską to trzeba jeszcze mieć. Ta, która funkcjonuje chyba nie jest najbardziej optymalna. Jakoś nie za wiele tamtędy jeździ autobusów. Legionów to chyba żaden.

nic tylko się cieszyć!