UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pytanie do UM - czy Elbląg, gmina i okolice wyrobią się z tą felerną ustawą? - youtube. com/shorts/gehxmMjAq8o -raczej "ustawką" znowu dla znajomych królika i big-korpo :(... tylko na szali jest pewnie sporo nieruchomości należących (wciąż) do tubylców... schemat dobrze znany i kilka razy przerabiany... niestety :/
WolneMedia.pl