UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@nic tylko się cieszyć! - Przez Legionów jeździ 16.Prawdą jest, że rozkłady nie są optymalne - trzeba je poprawić. Ale nie budować drogi i tworzyć kolejne korki. Zdrowa komunikacja miejska, ścieżki rowerowe (z pierwszeństwem dla rowerzystów !), ciągi piesze. Zachwycamy się Danią, Holandią - ale kiedy rozwiązania z tych krajów można zaadoptować u nas to się podnosi larum kierowców, którzy muszą 4 litery pod drzwi sklepu zawieźć, bo ich 10 minutowy spacer przerasta.
Gall Anonim