Wybrany wątek opinii

Korków to w Elblągu nie znacie. Mieszkalam w Trójmieście a większość rodziny mam w Warszawie. Tam są korki a tu to jedynie nieco większy ruch.
Mieszkanka Elbląga od lat 22 (2026.02.12)
@Mieszkanka Elbląga od lat 22 - nie porównuj miasta z 2 głównymi drogami do wielkiej metropolii
(2026.02.13)
Powrót do komentarzy