Wybrany wątek opinii

a to skad gówniarstwo ma pieniadze na nowe auta? 25-26 lat i nowe auta z salonu?????
(2026.02.11)
Od mamusi i tatusia
(2026.02.11)
z 800+
(2026.02.11)
Nie te czasy. Kiedyś widziałeś nowe bmw i wiedziałes. ktoś ma pieniadze. Teraz najmy, wynajmy, cuda na kiju.3000 miesiecznie i wyjeżdżasz z salonu nowa trójką Przy akceptowalnym wkłądzie własnym, a nawet bez, tylko z limitem kilometrów. A prawie nową, to szkoda nawet pisać. Podobnie jak o autach nie z segmentu premium. Auta już dawno przestały byc wyznacznikiem czegokolwiek. Predzej stac Cie na auto, niz na hektar łaki na wsi.
hd (2026.02.11)
Mam 25 skończyłam studia mam samochód za 200 tysi bo zarabiam 10 tysi netto miesięcznie. Leasing bo Leasing ale stać mnie na rate. Pozdro
(2026.02.11)
mam 26 lat. Czy ja Pani/Panu ubliżam? Nazywam moher albo coś? Wymagacie kultury nie posiadając jej za grosz. Mamy z żona dwa auta, oba 2025 rok i prowadzimy firmę. Nikt nam nic nie daje.
(2026.02.12)
nie rozumiem tylko łapek do góry..... zawiść w was jest straszna.
(2026.02.12)
Super każdy musi się sparzyć na własnej skórze. Trzeba być cepem żeby 30% dochodów przeznaczać na dzierżawę auta. A potem przed wykupem skamlanie na Facebook. Leasing oddam, cesji dokonam bo zapomniałeś o wykupie. Bo zapewne jesteś gość i masz też kredyt hipoteczny albo wynajem kolejne 30% pensji. A do Biedronki w kapturze hrabia i wszystko co najtańsze poproszę; )
(2026.02.12)
Postaw się a zastaw się młody. Wszystkiego trzeba spróbować.
(2026.02.12)
i jeszcze dodaj: jestem ładna, zgrabna i mam wielu chętnych.
Oksana (2026.02.12)
Bo pracuję to mam.
(2026.02.12)
Powrót do komentarzy