Wybrany wątek opinii
a to skad gówniarstwo ma pieniadze na nowe auta? 25-26 lat i nowe auta z salonu?????
Do moderacji
Odpowiedz
24
26
Od mamusi i tatusia
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
z 800+
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Nie te czasy. Kiedyś widziałeś nowe bmw i wiedziałes. ktoś ma pieniadze. Teraz najmy, wynajmy, cuda na kiju.3000 miesiecznie i wyjeżdżasz z salonu nowa trójką Przy akceptowalnym wkłądzie własnym, a nawet bez, tylko z limitem kilometrów. A prawie nową, to szkoda nawet pisać. Podobnie jak o autach nie z segmentu premium. Auta już dawno przestały byc wyznacznikiem czegokolwiek. Predzej stac Cie na auto, niz na hektar łaki na wsi.
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
Mam 25 skończyłam studia mam samochód za 200 tysi bo zarabiam 10 tysi netto miesięcznie. Leasing bo Leasing ale stać mnie na rate. Pozdro
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
mam 26 lat. Czy ja Pani/Panu ubliżam? Nazywam moher albo coś?
Wymagacie kultury nie posiadając jej za grosz. Mamy z żona dwa auta, oba 2025 rok i prowadzimy firmę. Nikt nam nic nie daje.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
nie rozumiem tylko łapek do góry..... zawiść w was jest straszna.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Super każdy musi się sparzyć na własnej skórze. Trzeba być cepem żeby 30% dochodów przeznaczać na dzierżawę auta. A potem przed wykupem skamlanie na Facebook. Leasing oddam, cesji dokonam bo zapomniałeś o wykupie. Bo zapewne jesteś gość i masz też kredyt hipoteczny albo wynajem kolejne 30% pensji. A do Biedronki w kapturze hrabia i wszystko co najtańsze poproszę; )
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Postaw się a zastaw się młody. Wszystkiego trzeba spróbować.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
i jeszcze dodaj: jestem ładna, zgrabna i mam wielu chętnych.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Bo pracuję to mam.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0