UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytanie do UM - czy Elbląg, gmina i okolice wyrobią się z tą felerną ustawą? - youtube. com/shorts/gehxmMjAq8o -raczej "ustawką" znowu dla znajomych królika i big-korpo :(... tylko na szali jest pewnie sporo nieruchomości należących (wciąż) do tubylców... schemat dobrze znany i kilka razy przerabiany... niestety :/

WolneMedia.pl

Anuluj