UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakoś jak budowali strażnicę przy Łęczyckiej, nowe osiedla w pobliżu niej i jeszcze ta jednostka... to nikt się nie przejmował wiecznym korkowaniem się ulicy BEMA i okolicznymi mieszkańcami, emisją spalin itd. Więc skoro My mamy na Bema to czemu nie Wy przy Królewieckiej...