UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakoś jak budowali strażnicę przy Łęczyckiej, nowe osiedla w pobliżu niej i jeszcze ta jednostka... to nikt się nie przejmował wiecznym korkowaniem się ulicy BEMA i okolicznymi mieszkańcami, emisją spalin itd. Więc skoro My mamy na Bema to czemu nie Wy przy Królewieckiej...


Anuluj