UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gall Anonim - Jo! Tyle, że tą komunikację miejską to trzeba jeszcze mieć. Ta, która funkcjonuje chyba nie jest najbardziej optymalna. Jakoś nie za wiele tamtędy jeździ autobusów. Legionów to chyba żaden.
nic tylko się cieszyć!