UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gall Anonim - Jo! Tyle, że tą komunikację miejską to trzeba jeszcze mieć. Ta, która funkcjonuje chyba nie jest najbardziej optymalna. Jakoś nie za wiele tamtędy jeździ autobusów. Legionów to chyba żaden.

nic tylko się cieszyć!

Anuluj