UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
też zbiorę 7 osób, założę stowarzyszenie i będę sie wypowiadał jakby moja opinia była ekspercka albo wiążąca. normalnie wszyscy czekali co powie NE bo bez tego nie ruszymy. Panie Prezydencie - proszę to budować jak najszybciej !!