UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla pewnej grupy osób która jetrzy bo z osiedla domków zrobili sobie peryferia miasta. Góry chrobrego nie wolno ruszyć, a może jeden z drugim weźmie kosiarkę i chociaż raz chwasty na niej skosi. Inni chcieli ciszę to wyprowadzili się na Bielany, Dąbrowy. Nie blokować miasta nam mieszczuchom.
Kpina