UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla pewnej grupy osób która jetrzy bo z osiedla domków zrobili sobie peryferia miasta. Góry chrobrego nie wolno ruszyć, a może jeden z drugim weźmie kosiarkę i chociaż raz chwasty na niej skosi. Inni chcieli ciszę to wyprowadzili się na Bielany, Dąbrowy. Nie blokować miasta nam mieszczuchom.

Kpina

Anuluj