UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A z tej liczby 3134 osób to ilu jest mieszkańców Elbląga? I proszę nie opierać się na niskich pobudkach, że raptem będzie to ze szkodą dla naszej Bażantarni. Dlaczego wasz ruch nie protestował jak za poprzedniego rządu cięto, wręcz karczowano nasz elbląski las no gdzie? Ta ulica Wschodnia jest potrzebna od zaraz i dajcie sobie na luz, bo jednak większość Elblążan chce wreszcie ucywilizować mapę drogową w naszym mieście.

kij

Anuluj