Wybrany wątek opinii
GDZIE JEST NAPISANE ŻE NIE CHCEMY ŻEBY BUDOWAĆ?? Chcemy, ale nie w tym miejscu. Proste jak budowa cepa, na tym się powinniście znać. - czy to jest oficjalne stanowisko Nowego Elbląga ? Bo w ich liście mocno otwartym brak jest sensownej i realnej kontrpropozycji.
Do moderacji
Odpowiedz
12
13
Jak nie w tym miejscu to w ktorym miejscu? Macie jakieś realne rozwiązanie na możliwości budżetu Elbląga?
Czy zastanawialiście się jak wplywa na zdrowie mieszkańców skumulowane zanieczyszczenie powietrza na zakorkowanej obecnoe Bema?
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
My czyli mieszkańcy Elblaga, którzy podpisali petycje.
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
Garstka
Do moderacji
Odpowiedz
3
1