Wybrany wątek opinii

GDZIE JEST NAPISANE ŻE NIE CHCEMY ŻEBY BUDOWAĆ?? Chcemy, ale nie w tym miejscu. Proste jak budowa cepa, na tym się powinniście znać. - czy to jest oficjalne stanowisko Nowego Elbląga ? Bo w ich liście mocno otwartym brak jest sensownej i realnej kontrpropozycji.
(2025.05.05)
Jak nie w tym miejscu to w ktorym miejscu? Macie jakieś realne rozwiązanie na możliwości budżetu Elbląga? Czy zastanawialiście się jak wplywa na zdrowie mieszkańców skumulowane zanieczyszczenie powietrza na zakorkowanej obecnoe Bema?
MyMieszkancy (2025.05.05)
My czyli mieszkańcy Elblaga, którzy podpisali petycje.
(2025.05.05)
Garstka
(2025.05.05)
Powrót do komentarzy