Wybrany wątek opinii

Nowe duże dwa bloki na legionów. Nowy budynek na czestochowskiej. Nowy budynek na fromborskiej. Kolejne w planie budynki między częstochowska a legionów. To jest jakieś 500-1tys więcej mieszkancow w tych okolicach + przeniesienie części ruchu z Bema. Kościuszki i Królewiecka tego nie wytrzyma, już teraz jest problem. Może udroznicie trochę straż ale zatrzymacie karetki. Jeśli mielibyście zrobić wschodnia to pierw trzeba przebudować skrzyżowanie marymoncka Kościuszki. Piłsudskiego legionów królewiecka.
(2025.05.05)
Akurat liczba mieszkańców dramatycznie spada. Mieszkania wykupują firmy i fliperzy, którzy je trzymają, by później sprzedać z gigantycznym zyskiem. Z resztą jest taki art na infoelblag, gdzie jest ranking inwestycji mieszkaniowych w regionie. Elbląg jest w ogonie, wyprzedza nas nawet ostroda.
Realista. (2025.05.05)
@Realista. - Może części mieszkań tak. Jednak widzę jak zwiększył się ruch na królewieckiej. Ludzie mieszkają w nowych blokach na częstochowskiej. Na legionów trwa nabór. To nie będą budynki widmo.
(2025.05.05)
Powrót do komentarzy