Wybrany wątek opinii
To niech ruch obywatelski znajdzie i da pieniądze na swoje fanaberie. Trzeba budować dla większości elblążan bo to dla bezpieczeństwa i udrożnienia komunikacji w mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
16
18
@wiem - Nie wiem czy większością Elblążan można nazwać mieszkańców Łęczyckiej i Bema.....
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
A o Zawadzie i Nad Jarem i Zawodziu i Śródmieściu i Bielan i itd. itd. , zapomniałeś?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0