Wybrany wątek opinii

To niech ruch obywatelski znajdzie i da pieniądze na swoje fanaberie. Trzeba budować dla większości elblążan bo to dla bezpieczeństwa i udrożnienia komunikacji w mieście.
wiem (2025.05.05)
@wiem - Nie wiem czy większością Elblążan można nazwać mieszkańców Łęczyckiej i Bema.....
(2025.05.05)
A o Zawadzie i Nad Jarem i Zawodziu i Śródmieściu i Bielan i itd. itd. , zapomniałeś?
kikus (2025.05.05)
Powrót do komentarzy