UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ratuszowcy z PO, kompletnie sobie nie radza z nalezytym utrzymaniem obecnych dróg w mieście, dziura na dziurze. Ostatnio remontowane torowisko tramwajowe i przejazd na skrzyzowaniu Ogólna, Odrodzenia JP2 po remoncie jest w gorszym stanie niz przed. Przed przejezdzajac autem nie było czuc torów, teraz chyba je podniesli bo nawet jadac wolno czuc te wystajace szyny. Bubel!
fazez