UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Prezydencie mój apel spokojnie budować i nie zawracać sobie głowy oszołomami. Tą drogą mogła już działać na korzyść Elbląga od kilku lat.

Piotr78

Anuluj