UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Prezydencie mój apel spokojnie budować i nie zawracać sobie głowy oszołomami. Tą drogą mogła już działać na korzyść Elbląga od kilku lat.
Piotr78
Panie Prezydencie mój apel spokojnie budować i nie zawracać sobie głowy oszołomami. Tą drogą mogła już działać na korzyść Elbląga od kilku lat.
Piotr78