UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Realista. - Może części mieszkań tak. Jednak widzę jak zwiększył się ruch na królewieckiej. Ludzie mieszkają w nowych blokach na częstochowskiej. Na legionów trwa nabór. To nie będą budynki widmo.


Anuluj