UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowy Elbląg to został już pogoniony przez mieszkańców na spotkaniu i widzę dalej jątrzy. Za uczciwą pracę się weźcie i dajcie ludziom żyć

Piotr78

Anuluj