UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nowy Elbląg to został już pogoniony przez mieszkańców na spotkaniu i widzę dalej jątrzy. Za uczciwą pracę się weźcie i dajcie ludziom żyć
Piotr78
Nowy Elbląg to został już pogoniony przez mieszkańców na spotkaniu i widzę dalej jątrzy. Za uczciwą pracę się weźcie i dajcie ludziom żyć
Piotr78