UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A z tej liczby 3134 osób to ilu jest mieszkańców Elbląga? I proszę nie opierać się na niskich pobudkach, że raptem będzie to ze szkodą dla naszej Bażantarni. Dlaczego wasz ruch nie protestował jak za poprzedniego rządu cięto, wręcz karczowano nasz elbląski las no gdzie? Ta ulica Wschodnia jest potrzebna od zaraz i dajcie sobie na luz, bo jednak większość Elblążan chce wreszcie ucywilizować mapę drogową w naszym mieście.
kij