A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Xyx - Po drodze na Dębice jest już duże osiedle mieszkaniowe przy Łęczyckiej, kolejne powstaje za hotelowcem, kolejne jest w planie do budowy przy ul. Wschodniej więc rozbudowa tramwaju od Saperów dalej na wschód miasta jest nieuchronna aby ograniczyć korki.
@hgt567 - Ty naprawdę chyba mieszkasz na wsi i nie byłeś w innych miastach Polski i nic nie widziałeś i nie wiesz że zasranym obowiązkiem miasta jest zapewnienie komunikacji miejskiej jako usługi użyteczności publicznej !
@hgt567 - I nie ma tu znaczenia zasłanianie się brakiem pieniędzy. Można zrobić płatne parkowanie w mieście za 20zł za godzinę, wówczas miasto będzie mieć na komunikację miejską, nie będzie korków bo wszyscy będą zmuszeni do korzystania wyłącznie z komunikacji miejskiej. Będzie wtedy nawet dochodowa, bo dochody z biletów mocno wzrosną.
@iGitara - Coś jeszcze zostało do wypompowania po ośmiu latach rządów PiS ?
Rozumiem, ze PiS już by tę kasę na komunikację miejską, podzielił miedzy swoich, a nie konsultował z mieszkańcami, które rozwiązanie jest najkorzystniejsze dla Elblążan.
@Nigdy wiecej PO,PSL,Lewica - Jak to jest z wami pisuarami. Osiem lat niszczyliście wszystko czego się dotkneliście. Doiliscie ojczyznę dojną. Masa z was mam nadzieję będzie siedzieć, lecz dzisiaj sami eksperci. WSTYD!!!
@xd2 - A kto Ci powiedział, że władza będzie robiła wszystko żebyś był zadowolony, oni nie po to są żeby nam żyło się lepiej, lecz po to, by mieli władzę, pieniądze I spełniali swoje rządze, bo juž taki jest Twój losik, żeby oddać na nich głosik.
Oj tam zaraz siedzieć, zrobi się przesłuchanie, takie ciut dłužsze, .. bez wody do picia, I sam wtedy dobrowolnie- zrezygnujesz z życia.
@Maniek69 - Maniuś co Ty z tym księżycem, lepiej pomyśl co jest z kotem... nikt nie ukradł nam księżyca, wszystko Wam opowiem potem, tylko dajcie coś do picia strasznie suszy po sobocie, też słyszłem o tym kocie, ktoś odwrócił go ogonem, w sejmie teraz burdel taki, każdy śpiewa innym tonem, a najładniej Patryk Jaki. Już nabrzmiały wszystkie sprawy te z Turowem no I z prądem, spore teraz sypną kary, coś nie halo będzie z rządem, ważne żeby kot miał miskę no I puenta jest też taka, gdy inflacja zrobi czystkę, weź pod pachę więc futrzaka, by nie latał wciąż po sejmie on ogonem swoim zdejmie całą bidę może skrócić, tylko trzeba go... odwrócić!!!
Nie trzeba wydziwiac i robić drogich ekspertyz. Wystarczy 13 i 19 przedłużyć do CRW DOLONKA i problem rozwiązany. No ale mądrala z ZKM o nazwisku na G. powie, " nie da się, nie ma takiej możliwości, nie ma na to pieniędzy".