UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@xd2 - A kto Ci powiedział, że władza będzie robiła wszystko żebyś był zadowolony, oni nie po to są żeby nam żyło się lepiej, lecz po to, by mieli władzę, pieniądze I spełniali swoje rządze, bo juž taki jest Twój losik, żeby oddać na nich głosik.
No tak.