UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@hgt567 - Ty naprawdę chyba mieszkasz na wsi i nie byłeś w innych miastach Polski i nic nie widziałeś i nie wiesz że zasranym obowiązkiem miasta jest zapewnienie komunikacji miejskiej jako usługi użyteczności publicznej !