UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@hgt567 - Ty naprawdę chyba mieszkasz na wsi i nie byłeś w innych miastach Polski i nic nie widziałeś i nie wiesz że zasranym obowiązkiem miasta jest zapewnienie komunikacji miejskiej jako usługi użyteczności publicznej !


Anuluj