UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem, ze PiS już by tę kasę na komunikację miejską, podzielił miedzy swoich, a nie konsultował z mieszkańcami, które rozwiązanie jest najkorzystniejsze dla Elblążan.
Rozumiem, ze PiS już by tę kasę na komunikację miejską, podzielił miedzy swoich, a nie konsultował z mieszkańcami, które rozwiązanie jest najkorzystniejsze dla Elblążan.