UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem, ze PiS już by tę kasę na komunikację miejską, podzielił miedzy swoich, a nie konsultował z mieszkańcami, które rozwiązanie jest najkorzystniejsze dla Elblążan.


Anuluj