Wybrany wątek opinii

To już lepiej wydłużyć tory z Saperów na Dębice. No i, żeby tramwaje 3 i 5 jeździły na Dębice
(2025.03.17)
Co wy z ta urwa Debica??? Najwazniwjsze miejsce w elblagu na ktore jezdzi sie dwa razy dziennie?? Ludzie do pracy jak nie maja dojezdzac...
Xyx (2025.03.17)
no ciekawe jak to zrobić?!!!!!
(2025.03.17)
@Xyx - Po drodze na Dębice jest już duże osiedle mieszkaniowe przy Łęczyckiej, kolejne powstaje za hotelowcem, kolejne jest w planie do budowy przy ul. Wschodniej więc rozbudowa tramwaju od Saperów dalej na wschód miasta jest nieuchronna aby ograniczyć korki.
(2025.03.17)
Powrót do komentarzy