UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Nigdy wiecej PO,PSL,Lewica - Jak to jest z wami pisuarami. Osiem lat niszczyliście wszystko czego się dotkneliście. Doiliscie ojczyznę dojną. Masa z was mam nadzieję będzie siedzieć, lecz dzisiaj sami eksperci. WSTYD!!!


Anuluj