UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Nigdy wiecej PO,PSL,Lewica - Jak to jest z wami pisuarami. Osiem lat niszczyliście wszystko czego się dotkneliście. Doiliscie ojczyznę dojną. Masa z was mam nadzieję będzie siedzieć, lecz dzisiaj sami eksperci. WSTYD!!!