UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Xyx - Po drodze na Dębice jest już duże osiedle mieszkaniowe przy Łęczyckiej, kolejne powstaje za hotelowcem, kolejne jest w planie do budowy przy ul. Wschodniej więc rozbudowa tramwaju od Saperów dalej na wschód miasta jest nieuchronna aby ograniczyć korki.