Wybrany wątek opinii
Po co robiliście tą ankietę skoro jak tu w artykule napisaliście stawiamy na tramwaje 4 jest priorytetem.. Macie swoja wersje a ta ankieta i niby wypytywanie ludzi bylo czystą farsą. Czyli głos mieszkańców dla was się nie liczy. Podziękujemy przy wyborach za tą arogancję. Podobny numer Wróbel zrobił z 9
Do moderacji
Odpowiedz
39
12
@Jamaleg - Tak działa demokracja (KUPA), co z tego że są dobre pomysły od ludzi, wybór, głosy jak góra i tak zadecyduje pod siebie i swoje "wizje" korzystne dla nich.
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
@Jamaleg - Wymyślają ankiety i inne sondaże aby błysnąć władzy przedstawiając tabelki. Komunkacja miejska w naszym mieście jest fatalnie kierowana
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Jamaleg - Nie tylko z 9 z linia nr.6 jest to samo
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@xd2 - A kto Ci powiedział, że władza będzie robiła wszystko żebyś był zadowolony, oni nie po to są żeby nam żyło się lepiej, lecz po to, by mieli władzę, pieniądze I spełniali swoje rządze, bo juž taki jest Twój losik, żeby oddać na nich głosik.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2