UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@hgt567 - I nie ma tu znaczenia zasłanianie się brakiem pieniędzy. Można zrobić płatne parkowanie w mieście za 20zł za godzinę, wówczas miasto będzie mieć na komunikację miejską, nie będzie korków bo wszyscy będą zmuszeni do korzystania wyłącznie z komunikacji miejskiej. Będzie wtedy nawet dochodowa, bo dochody z biletów mocno wzrosną.