UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Xyx - Po drodze na Dębice jest już duże osiedle mieszkaniowe przy Łęczyckiej, kolejne powstaje za hotelowcem, kolejne jest w planie do budowy przy ul. Wschodniej więc rozbudowa tramwaju od Saperów dalej na wschód miasta jest nieuchronna aby ograniczyć korki.