UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Xyx - Po drodze na Dębice jest już duże osiedle mieszkaniowe przy Łęczyckiej, kolejne powstaje za hotelowcem, kolejne jest w planie do budowy przy ul. Wschodniej więc rozbudowa tramwaju od Saperów dalej na wschód miasta jest nieuchronna aby ograniczyć korki.