UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@xd2 - A kto Ci powiedział, że władza będzie robiła wszystko żebyś był zadowolony, oni nie po to są żeby nam żyło się lepiej, lecz po to, by mieli władzę, pieniądze I spełniali swoje rządze, bo juž taki jest Twój losik, żeby oddać na nich głosik.
No tak.