UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@xd2 - A kto Ci powiedział, że władza będzie robiła wszystko żebyś był zadowolony, oni nie po to są żeby nam żyło się lepiej, lecz po to, by mieli władzę, pieniądze I spełniali swoje rządze, bo juž taki jest Twój losik, żeby oddać na nich głosik.

No tak.

Anuluj