Wybrany wątek opinii
Można zrobić autobusy na Dębicę, dworzec i gdzie kto zechce według życzenia i konsultacji. Tylko wtedy bilety po 10 zł dla wszystkich, żadnych ulgowych i darmowych dla emerytów. Tu chodzi o pieniądze, których po prostu od lat nie ma komunikację. No i podpisane umowy z przewoźnikami. Cieszcie się, że w ogóle komunikacja jest.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@hgt567 - Ty naprawdę chyba mieszkasz na wsi i nie byłeś w innych miastach Polski i nic nie widziałeś i nie wiesz że zasranym obowiązkiem miasta jest zapewnienie komunikacji miejskiej jako usługi użyteczności publicznej !
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@hgt567 - I nie ma tu znaczenia zasłanianie się brakiem pieniędzy. Można zrobić płatne parkowanie w mieście za 20zł za godzinę, wówczas miasto będzie mieć na komunikację miejską, nie będzie korków bo wszyscy będą zmuszeni do korzystania wyłącznie z komunikacji miejskiej. Będzie wtedy nawet dochodowa, bo dochody z biletów mocno wzrosną.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1