A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zanim coś się ustali i poprawi, to minie kadenja obecnie rządzących...
"Urzędnicy nie chcą ujawnić raportu z prac zespołu ds. opracowania zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Elblągu. /// Po zapoznaniu się z pracami zespołu, propozycjami, analizą kosztów i możliwym harmonogramem wdrażania ewentualnych zmian, prezydent Elbląga podejmie wiążące decyzje, co do funkcjonowania komunikacji miejskiej w Elblągu. " Szanowny panie prezydencie, małe pytanka: za czyje pieniążki powstał ten raport i komu ma służyć UM, i jeszcze kto utrzymuje UM ? Nawet gdybyście byli dworem królewskim to odpowiedzi na dwa ostatnie pytania byłyby podobne. Jednak nie jesteście, choć to zachowanie pokazuje, że mielibyście ochotę... ! GM uprzejmie prosi, by pan prezydent uświadomił panu Jackowi Żukowskiemu, że to mieszkańcy są jego suwerenem i to oni zafundowali ten raport i możliwość zapoznania się z nim to ich prawo. Nie jesteście tajną służbą z dokumentami wewnętrznymi, a już z całą pewnością nie ma żadnych powodów by mieszkańcy nie mogli się zapoznać z treścią tego raportu. ODWAGI, czasem warto stanąć w prawdzie, a nawet przeprosić za wcześniej wygenerowany bałagan, za który również zapłacili mieszkańcy !
"Coś jeszcze zostało do wypompowania po ośmiu latach rządów PiS ?" TAK, szambo !
Problemem nie jest przesiadka, problemem i to bardzo dużym jest rozkład jazdy. Przesiadka sugeruje, że kontynuuję jazdę następnym środkiem transportu. W przypadku elbląskim czekam od 30 do 60 min na następny środek transportu. I jeżeli kupiłam sobie bilet minutowy, to w tym przypadku mogę kupić nowy. Dodatkowo przykładem może być przesiadka z autobusu na tramwaj na Bema przychodnia i pętla tramwaj. Latanie kurcgalopkiem w pewnym wieku nie wychodzi na zdrowie.
"Urzędnicy nie chcą ujawnić raportu... ". Wszak jest na to odpowiedni paragraf!
Czy ktoś z ZKM mógłby umyć ekrany wyświetlaczy na przystankach - wystarczy płyn do naczyń i papier. Wszystko brudne, zacieki itp. Ładna wizytówka miasta.
A oni siedzą sobie, raportują bez efektów, a my jeździmy tracąc czas na przesiadki.
z Zusu na Dębice
bak autobusu do salonów toyota i renault.14 mogłaby jeździć koło - przystanek i zawracanie na rondzie. salonów